Tak to byla další Hrádecká smeč...

V sobotu dne 20.5.2017 se na hřišti u Krajana uskutečnil již 2. ročník volejbalového turnaje příchozích Hrádecká smeč. Turnaje se tentokrát zúčastnilo 5 týmů, z nichž některé byly poskládány až na místě z příchozích zájemců o tuto hru. Hrálo se systémem každý s každým a po sečtení bodů se z nečekaného vítězství mohl radovat tým, který si zvolil dost netypický název Embrya. Jako druhý v pořadí skončil tým složený z hráčů stolního tenisu a jejich blízkých - Pinčes, těsně třetí skončili Draci, pro bramborovou medaili si došli Mrazíci a na chvostu skočil tým s nejmladším věkovým průměrem Stateční.

 

 

Nepříliš dobrá předpověď počasí se naštěstí nepotvrdila a tak byla všechna utkání odehrána na dva vítězné sety do 15-ti. Jako minule se děvčata činila a napekla plno sladkých i slaných dobrot, k dsipozici bylo pivo, nealko i káva. Po skončení turnaje byla i možnost si na ohni upéct buřty a také si zazpívat při kytaře. Fotky z turnaje jsou k vidění pod záložkou Sportovní oddíly/ASPV/fotogalerie.

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive