Letní příprava na sezónu 2015-16

August 9, 2015

Letní příprava na sezónu 2015-16

Letní přípravu na soutěžní ročník jsme zahájili 2.8. V našem týmu došlo hned k několika změnám. Odešly zpět do Viktorky Plzeň Olíí Marešová, Kája Žďárská a z osobních důvodů skončila Hanka Ludvíková. Naopak kádr doplnily už v červenci Alča Andrlová z VS Plzeň, Léňa Hošková (comeback po mateřské dovolené) a v srpnu Eliška Hyťhová, Kačka Janochová, Áďa Roztočilová a Terka Krejčová z juniorky Viktorky. Bohužel máme ve stavu nemocných či zraněných Lucii Kupilíkovou, Léňu Zahoříkovou a Áju Teplou. Takže došlo k hodně změnám a přesunům v kádru a tím pádem nás čekalo hodně práce na sehrání týmu.
Trénovali jsme celý srpen 3x týdně. Někdy s větší, někdy s menší účastí. Vše probíhalo a bylo odtrénováno v Hrádku. Podmínky tam máme super, takže ani nebylo co řešit. Počasí nás sice občas týralo (velká horka), ale i to se dalo zvládnout s pomocí pitného režimu.

Přípravné zápasy potažmo i soutěžní nám začaly hned 9.8. od 17 hodin pohárovým utkáním na Braníku. V utkání, které se hrálo za velkého horka, přineslo velmi dobrý fotbal. Větší držení míče měl Bráník, ale my zase větší šance na vstřelení gólu. V základní hrací době nepadl gól ani na jedné straně, tudíž následovaly pokutové kopy. V těch měl bohužel větší štěstí soupeř a po výsledku 0:0 a na penalty 3:2 postoupil Braník. Můžeme jen spekulovat, jak by se zápas vyvíjel, kdybychom byli v plné síle. Z pracovních, zdravotních či rekreačních důvodů chyběli Sába, Andy, Peli, Kupi, Záhy, Ája.

Sestava: Macáková- Truxová, Beranová, Andrlová, Jarošová-Lenková, Hošková, Frantová, Šloufová (80. Ivaničová)-Hurtová, Sadravetzová.

Další utkání nás čekalo v Kladrubech s místním mužským fotbalovým týmem, kam jsme byli pozvaní jako host při oslavách založení města. To bylo spíše jako zpestření a herní trénink.
Ale 23.8. jsme odehráli přípravné utkání proti VS Plzeň. To nám mělo napovědět jak na tom jsme. První poločas bych z naší strany ohodnotil asi takhle. Prvních 20 minut super, potom jsme usnuli. Až zase konec poločasu nám patřil. No a druhý poločas hrál soupeř jen v deseti lidech a nestíhal. Výsledek zápasu 10:1.

Hrádek x VS Plzeň 9:0 (3:0)
Góly: 4x Sadravetzová, 2x Frantová, 1x Hurtová, 2x vlastní (asistence Andrlová a Přibilová)
Sestava: Sadravetzová – Truxová, Beranová, Andrlová, Jarošová – Přibilová, Frantová, Roztočilová, Šloufová - Hošková, Janochová (46´ Hurtová)

No a poslední test před zahájením soutěže bylo družstvo starších žaček Viktorky. Nás se sešlo pouze 10. Tím pádem byl nějaký pokus o nalezení optimální sestavy odsouzen k zániku. Ještěže nám kolegiálně Viktorka půjčila 2 hráčky, abychom mohli alespoň prostřídat. Výsledek zápasu 2:1 pro Hrádek.

Tím se dostávám na konec letní přípravy. Příští týden začíná soutěž, tak snad na ní budeme dobře a velkém počtu nachystaní. Kvalitu máme. Teď to jen potvrdit na hřišti.

Trenér Zdeněk Štolka