Letní příprava na sezónu 2015-16

August 9, 2015

Letní příprava na sezónu 2015-16 

Letní přípravu na soutěžní ročník jsme zahájili 2.8. V našem týmu došlo hned k několika změnám. Odešly zpět do Viktorky Plzeň Olíí Marešová, Kája Žďárská a z osobních důvodů skončila Hanka Ludvíková. Naopak kádr doplnily už v červenci Alča Andrlová z VS Plzeň, Léňa Hošková (comeback po mateřské dovolené) a v srpnu Eliška Hyťhová, Kačka Janochová, Áďa Roztočilová a Terka Krejčová z juniorky Viktorky. Bohužel máme ve stavu nemocných či zraněných Lucii Kupilíkovou, Léňu Zahoříkovou a Áju Teplou. Takže došlo k hodně změnám a přesunům v kádru a tím pádem nás čekalo hodně práce na sehrání týmu. 
Trénovali jsme celý srpen 3x týdně. Někdy s větší, někdy s menší účastí. Vše probíhalo a bylo odtrénováno v Hrádku. Podmínky tam máme super, takže ani nebylo co řešit. Počasí nás sice občas týralo (velká horka), ale i to se dalo zvládnout s pomocí pitného režimu.

Přípravné zápasy potažmo i soutěžní nám začaly hned 9.8. od 17 hodin pohárovým utkáním na Braníku. V utkání, které se hrálo za velkého horka, přineslo velmi dobrý fotbal. Větší držení míče měl Bráník, ale my zase větší šance na vstřelení gólu. V základní hrací době nepadl gól ani na jedné straně, tudíž následovaly pokutové kopy. V těch měl bohužel větší štěstí soupeř a po výsledku 0:0 a na penalty 3:2 postoupil Braník. Můžeme jen spekulovat, jak by se zápas vyvíjel, kdybychom byli v plné síle. Z pracovních, zdravotních či rekreačních důvodů chyběli Sába, Andy, Peli, Kupi, Záhy, Ája. 

Sestava: Macáková- Truxová, Beranová, Andrlová, Jarošová-Lenková, Hošková, Frantová, Šloufová (80. Ivaničová)-Hurtová, Sadravetzová.

Další utkání nás čekalo v Kladrubech s místním mužským fotbalovým týmem, kam jsme byli pozvaní jako host při oslavách založení města. To bylo spíše jako zpestření a herní trénink. 
Ale 23.8. jsme odehráli přípravné utkání proti VS Plzeň. To nám mělo napovědět jak na tom jsme. První poločas bych z naší strany ohodnotil asi takhle. Prvních 20 minut super, potom jsme usnuli. Až zase konec poločasu nám patřil. No a druhý poločas hrál soupeř jen v deseti lidech a nestíhal. Výsledek zápasu 10:1.

Hrádek x VS Plzeň 9:0 (3:0)
Góly: 4x Sadravetzová, 2x Frantová, 1x Hurtová, 2x vlastní (asistence Andrlová a Přibilová)
Sestava: Sadravetzová – Truxová, Beranová, Andrlová, Jarošová – Přibilová, Frantová, Roztočilová, Šloufová - Hošková, Janochová (46´ Hurtová)

No a poslední test před zahájením soutěže bylo družstvo starších žaček Viktorky. Nás se sešlo pouze 10. Tím pádem byl nějaký pokus o nalezení optimální sestavy odsouzen k zániku. Ještěže nám kolegiálně Viktorka půjčila 2 hráčky, abychom mohli alespoň prostřídat. Výsledek zápasu 2:1 pro Hrádek.

Tím se dostávám na konec letní přípravy. Příští týden začíná soutěž, tak snad na ní budeme dobře a velkém počtu nachystaní. Kvalitu máme. Teď to jen potvrdit na hřišti.

Trenér Zdeněk Štolka

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive