TJ Hrádek - FK Dukla Jížní Město 5:1 (3:1)

May 29, 2016

Zdravím všechny fandy fotbalistek!

Dnes 29.5. jsme zakončili naše účinkování v ČFLŽ zápasem s Duklou JM. Po špatném

výkonu v Mladé Boleslavi bylo naším cílem připomenout si, že fotbal hrát umíme a zároveň

se s našimi fanoušky důstojně rozloučit. Bohužel začátek zápasu nám opět nevyšel a

v 7. minutě po nedůsledném bránění jsme dostali gól. Ale my odpověděli okamžitě. Do

otevřené obrany vnikla Jandýs a milimetrovou přihrávkou našla Eju na hranici penalty a ta

nezaváhala a srovnala skóre. Nadále se hrál vyrovnaný zápas jen s tím rozdílem, že více šancí

jsme si vypracovali my. A odměnou nám byl vedoucí gól. Ve 24. minutě opět Jandýs našla

Eju a ta kladenským nártem otočila skóre. Od této chvíle jsme hráli opravdu hezký fotbal. Míč

nás poslouchal a pomalejší obrana soupeře horko těžko stíhala. A odměnou byl třetí gól v síti

soupeře. Ve 37. minutě Eja korunovala svůj výkon svým třetím gólem.

Druhý poločas nabídl divákům do 75. minuty pěknou hru. Byly vidět hezké akce od obou týmů. My měli více ze hry díky záloze, ve které jsme soupeře jednoznačně předčili. No a v 71. minutě si vzala na starost rozehrání rohu Léňa, s ničím se nepárala a zatočila míč rovnou do branky. Tím jsme definitivně dali najevo kde zůstanou body. V 80. minutě se v brance zaskvěla Kupi, když vytáhla nad břevno míč letící do šibenice. A pro pobavení diváků si o 3 minuty později dovolila i kličkovanou s útočnicí soupeře. Nakonec jsme v 87. minutě přibalili Dukle na cestu pátý gól. A počtvrté u toho byla Eja. Úkol byl splněn. Celý tento soutěžní ročník byl pro náš tým skvělý. Přestože jsme skončili pátí, tak to bylo pouze o bod na druhé místo. Jsem na celý tým pyšný. Věřím, že i v dalších letech budou hrádecké holky ozdobou soutěží.

A hvězda zápasu je Eja. Čtyři flákoty hovoří za vše.

Takže : TJ Hrádek – Dukla JM 5:1 (3:1).

Sestava: Kupilíková –Truxová, Beranová, Andrlová, Klímová – Plzáková, Jarošová (55.

Hošková), Přibilová, Frantová, Šašková, - Hurtová