Krajské kolo atletiky - informace

 

Zdravíme naše příznivce, přinášíme slíbené zprávy z krajských kol.

Dne 21.5.2016 se uskutečnilo krajské kolo atletiky v Nýřanech.Deniska Langová se umístila v kategorii ml.žákyně I na krasném 10 tém místě z 19. Evička Hlůžková obsadila v kategorii ml.žákyně II 12 té místo.

 

Dnes 28.5.2016 proběhlo krajské kolo soutěžě Medvědí stezkou u Horšovského Týna.Dvojice Langová D.,Hlůžková E. obsadila druhé místo a postoupila do republikového kola.Toho se bohužel nezúčastní, neboť budou tou dobou u moře.Moc jim oběma děkujeme za krásný výsledek.

 

Ivo Čermák na poslední chvíli doplnil dvojici se stupenským dorostencem a umístili se na třetím místě.Též děkujeme za reprezentaci.

 

Tímto chci poděkovat cvičitelkám ASPV Hrádek za přípravu dětí na všechny soutěžě

Tags:

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive