Hrádek - Mýto 3:2 (NADSTAVBA)

May 16, 2016

Hrádek x Mýto 3:2


Góly za Hrádek:
Svoboda 2x, Hrubý 1x

 

Za Hrádek nastoupili:
V bráně Rychlý Martin
V poli Rychlý Michal, Rychlý Marek, Redl, Hrubý, Svoboda, Korecký, Beran Daniel, Kvídera Vít

 

Dnes k nám zavítal soupeř z Mýta, kdy jsme od počátku věděli, že všechny zápasy nyní budou mnohem náročnější a hodně vyrovnané. Čeká nás nyní porovnání sil se třemi prvními týmy z druhé skupiny.
Zápas od počátku nabral opravdu svižné tempo. Hra byla vyrovnaná, ale přesto se nám podařilo dostat brzy do vedení díky Petrovi Svobodovi, který během dvou minut dal dva góly. Soupeř se však nehodlal s tímto smířit a vytvářel si šance stejně jako i my. Další gól přidal Filip Hrubý. Hra byla však stále vyrovnaná a tempo nepolevovalo. Soupeři se podařilo do půle snížit na 3:2. Druhý poločas byl ve stejném duchu. Rychlé tempo a hrálo se na obě strany. Vpředu se nám již nepodařilo individuálně prosadit, i když jsme se snažili stále soupeřovu branku ohrozit, ať již zblízka, tak střelami z větší vzdálenosti. Vzadu jsme se museli stále koncentrovat na obsazování útočníků, kteří byli dost často velmi blízko gólu, což jim však nekompromisně překazil náš brankář Martin Rychlý, který všechny další šance výborně vychytal.
Dnešní zápas byl pro nás mnohem náročnější a to především díky velkému tempu zápasu. Často jsme se nechali unést hrou a zapomínali jsme na útočníky, jejichž bránění nás poté stálo více sil. Do bránění se mnohem více zapojili i naši útočníci, kteří se snažili ale zároveň plnit své ofensivní činnosti.

 

Dnešní zápas nás prověřil nejen herně, ale i fyzicky.

 

Další zápas nás čeká ve Skomelně v Po 23.05. od 17,00

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive