FC Sporting Ml.Boleslav - Hrádek 4:1 (3:0)

May 15, 2016

 

Zdravím všechny fandy fotbalistek!

 

Poslední letošní výjezd nás zavál 15.5. do Mladé Boleslavi. Podzimní zápas skončil remízou a tak se dal čekat vyrovnaný zápas. Bohužel se tak nestalo a my po velmi špatném výkonu odjeli bez bodů. Celých 90 minut jsme tahali za kratší konec. Nic nám nevycházelo, Soupeř byl po úspěchu hladovější. Ve 13. minutě nám Bolka vstřelila první gól. My jsme si sice poté vypracovali dvě šance, ale ani Andy a pak Peli nedokázali dostat míč do branky domácích. No a ve 22. minutě opět po naší nedůslednosti při obsazování hráček a celkové laxnosti jsme inkasovali podruhé. To už byl z naší strany zmar. Navíc můžeme děkovat rozhodčímu, který za faul od Olíí mimo pokutové území trestal pouze žlutou kartou. A aby toho nebylo málo tak v poslední minutě první půle nám Bolka dala třetí gól.

Druhý poločas byl o něco lepší. Drželi jsme se soupeřem krok a chvílemi tam od nás byl náznak fotbalu. Dostali jsme se na dostřel brány. Nakonec ss nám podařilo snížit. Po zahraném přímém kopu v 78. minutě posadila Peli ideální balón na hlavu Alče a ta v souboji s brankářkou domácích byla úspěšnější. A když už jsme se herně zvedali přišla další slabá chvilka a v 81. minutě nás definitivně soupeř dorazil čtvrtou brankou. Zbytek zápasu se dohrával už jen z povinnosti. Nám nezbývá než se nad sebou zamyslet, co každý z nás mohl udělat lépe. Teď máme 14 dní pauzu, takže jen potrénujeme a připravíme se na poslední kolo, kdy hostíme Duklu. Musíme se rozloučit se soutěží i diváky vítězně. Poprvé dnes nevolím hvězdu zápasu. Nebyl nikdo kdo by se tomu označení byť jen trochu přiblížil.

 

Takže : Mladá Boleslav - Hrádek 4:1 (3:0)

 

Sestava: Marešová –Truxová, Beranová, Andrlová, Klímová (60.Frantová) – Plzáková

(60. Kupilíková), Přibilová, Jarošová, Hyťhová, Šašková - Hurtová

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive