"Hrádecká smeč" nová tradice, slaví úspěch!

May 14, 2016

 

V sobotu dne 14. 5. 2016 se na hřišti U Krajana uskutečnil 1. ročník volejbalového turnaje "Hrádecká smeč", který zorganizoval oddíl ASPV při TJ Hrádek. Do turnaje se přihlásilo 6 družstev, bohužel ne všechna družstva dorazila v plném počtu a tak se někdy muselo dost improvizovat, což na druhou stranu přinášelo zajímavé kombinace ve složení týmů :-). Během turnaje bylo zajištěno občerstvení ve formě točeného piva, nealko nápojů, děvčata z pořádajícího oddílu napekla sladkosti ke kávě a bylo také možné si opéct buřta na ohýnku. Putovní pohár si nakonec mohli odnést hráči sdružení pod oddílem stolního tenisu, jejichž tým "PINK" nasbíral nejvíce bodů. Dle ohlasů od přímých účastníků se celá akce vydařila a za pořadatele děkuji všem, kteří se na přípravě turnaje podíleli a také všem, kteří se turnaje zúčastnili. 

 

Martin Egermajer

Tags:

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive