Hrádek - Mirošov 14:4 (6:2)

May 9, 2016

Hrádek x Mirošov 14:4
 

Góly za Hrádek:
Svoboda 8x, Lapka 3x, Hrubý 2x, Rychlý Michal 1x

 

Za Hrádek nastoupili:
V bráně Rychlý Martin
V poli Rychlý Michal, Rychlý Marek, Lapka, Hrubý, Svoboda, Baranec, Mrázková, Majer, Urban

 

Za dnešního opět krásného počasí k nám zajížděl soupeř z Mirošova. Do zápasu jsme nastoupili velmi aktivně. V bráně nás opět podržel Martin Rychlý. Obrana se aktivně zapojovala i do útočné činnosti. Velmi aktivně a bojovně se zapojili i naši nejmladší Urban, Mrázková, Baranec a Majer. Někteří byli dokonce jen kousek od skórování do soupeřovi branky. Útočná dvojice Svoboda - Hrubý předvedli mnoho krásných akcí, ať již individuálních, tak při vzájemné spolupráci. Zde je velmi dobře doplňoval hlavně Lapka, ale i ostatní obránci bratři Rychlý a Baranec. Bylo se opravdu na co dívat.


Po dnešku byla ukončena základní část a nyní nás čeká nadstavba. Hrádek postupuje z 1. místa ze své skupiny, kdy jsme zatím neztratili ani jeden bod. Nyní nás však budou čekat také první tři týmy z druhé skupiny.

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive