FC Mělník - Hrádek 4:4 (2:1)

May 7, 2016

 

Zdravím všechny fandy fotbalistek!

 

Dnes 7.5.jsme jeli hostovat do Mělníka. I přes podzimní domácí výhru (7:0) byly šance na bodový zisk vyrovnané. A to díky absencím v našem týmu. Začátek zápasu naprosto přesně kopíruje celou jarní část soutěže. Hned v šesté minutě jsme inkasovali branku díky naší nepřesné rozehrávce. A protože soupeř předváděl stejnou hru plnou nepřesností jako my, tak se o fotbale moc mluvit nedalo. Navíc jsme se pokoušeli překonat soupeře horem což k úspěchu nevedlo. I když nám se paradoxně v 17. minutě podařilo po jedné z akcí nakopnutým míčem za obranu srovnat skóre. Sony našla Kačičáka a ta střelou po zemi na zadní tyč vyrovnala. Kombinačních akcí a přihrávek po zemi bychom napočítali na prstech jedné ruky. Navíc naše záloha spíš než fotbal pilovala fyzičku. To se zákonitě muselo projevit. Nestačili jsme pokrývat střed pole a ve 27. minutě nás Mělník potrestal podruhé. Do konce prvního poločasu se nic významného neudálo. Soupeř měl více ze hry díky naší našim nepřesnostem a alibistickému se zbavování míče ve stylu co nejdále od naší branky a je jedno kam.

O přestávce jsme si pár věcí vyříkali s tím co se musí změnit. Taky se tak událo, jenže to trvalo krátce. Po další (asi čtvrté) přihrávce po zemi (tuším že od Peli) si za obranu zaběhla Jandýs a své sólo v 56. minutě proměnila. A místo toho, abychom praktikovali hru po zemi, dali si míč do nohy, prostě to co umíme, dělali jsme opět to samé co v prvním poločase. Nedalo se na to dívat. A protivníkovi to pochopitelně vyhovovalo. Sami sebe jsme dostávali pod tlak. A když se k tomu přidají i individuální chyby, rázem nám Mělník odskočil dvěma slepenými góly (62. a 64. min) na 2:4. V tu chvíli to bylo na ručník. Ale i přesto, že se nedařilo, alespoň se bojovalo. A po individuální akci Kupi, jenž se uvolnila přes dva obránce, našla nezištnou přihrávkou z levé strany Jandýse a ta uklidila míč v 73. minutě do prázdné branky. To nás opravdu probudilo. Začali jsme do soupeře bušit. A v 87. minutě přišla odměna. Jandýs dostala do ulice krásný balón a předložila Kupi gól jako na zlatém podnose. A tak se zrodila remíza, za kterou můžeme být po předvedeném výkonu rádi. Vím, že jsme decimováni absencemi i zraněními. Ale to přeci neznamená, že zbytek týmu zapomene hrát fotbal. Hvězda zápasu je Jandýs. Dnes byla mezi slepými jednookým králem. A dík patří také Olíí, která i přes bolest v ruce vlezla do branky. A také Kupi (o tom nemá cenu se rozepisovat). Za zmínku také stojí to, že poprvé na jaře (sice jen na cca 10 minut) se objevila na hřišti Eja. Snad bude co nejdřív připravená na 100%.

 

Takže : TJ Mělník – TJ Hrádek 4:4 (2:1).

 

Sestava: Marešová –Truxová, Beranová, Andrlová, Klímová – Plzáková (80. Frantová),

Přibilová, Jarošová, Šašková, - Kupilíková, Hurtová

 

 

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive