Strašice - Hrádek 1:7 (1:3)

May 6, 2016

Strašice x Hrádek 1:7
 

Góly za Hrádek:
Svoboda 4x, Lapka 1x, Rychlý Michal 1x, Rychlý Marek 1x

 

Za Hrádek nastoupili:
V bráně Rychlý Martin
V poli Rychlý Michal, Rychlý Marek, Redl, Lapka, Hrubý, Svoboda, Baranec, Kvídera Vít

 

Dnes opět za krásného počasí jsme zajížděli na hřiště do Strašic. Ze začátku jsme se trochu trápili, ale nakonec se nám podařilo dát gól díky Péťovi Svobodovi a ten nás uklidnil. Bohužel ale až moc, protože jsme přestali hrát. Přestali jsme bojovat. Poté se střelecky prosadil Lukáš Lapka. Soupeř neměl mnoho šancí, ale i přesto jedna skončila v naší síti a ta nás konečně opět probrala a začali jsme hrát, bojovat, obsazovat hráče. Byly vidět krásné individuální akce a stejně tak jsme se snažili přenášet hru. Začalo se nám dařit i střelecky. Soupeře jsme již do moc šancí nepustili a ty co měl, velmi dobře zlikvidoval náš brankář Martin Rychlý. 
Dnešní zápas nám zase ukázal na co se máme mimo jiné na tréninku zaměřit, abychom se stále zlepšovali.

Všechny naše příznivce zveme na další zápas, který se koná na domácím hřišti v Hrádku a to v pondělí 9.5. od 17:00, kdy přivítáme u nás Mirošov.

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive