Kohouti"B" - Hrádek 5:15 (0:8)

April 29, 2016

 

Góly za Hrádek:
Lapka 7, Hrubý 6x, Rychlý Michal 1x, Beran Štěpán 1x

 

Za Hrádek nastoupili:
V bráně Rychlý Martin
V poli Rychlý Michal, Rychlý Marek, Lapka, Hrubý, Beran Daniel, Korecký, Baranec, Beran Tomáš, Beran Štěpán

 

Dnes za krásného slunečného počasí jsme sehráli zápas s Kohouty "B" v Rokycanech. Naši kluci šli do zápasu od první vteřiny a nevypustili snad ani jedinou až do konce. Bojovali o každý míč o každý kousek hřiště. Byli od první chvíle odhodlání tento zápas vyhrát a podle toho se odvíjel i celý průběh. Svojí bojovností jsme se dostali brzy do vedení a to kluky motivovalo ještě víc. Začali jsme si vytvářet pěkné šance, soupeře jsme překvapovali i střelami z dálky. Soupeř nám ale určitě nedal nic zadarmo a někdy se velmi rychle dostal za naší obranu, kde však hodně šancí pochytal náš Martin Rychlý. Za dnešek mají všichni kluci velikou pochvalu. Velmi dobře se do ofenzivní činnosti zapojoval z obrany Lukáš Jan Lapka, za což mu bylo odměnou, že soupeřovu síť rozvlnil 7x. Svojí bojovností, dravostí a fotbalovou drzostí k tomu přidal dalších 6 golů Filip Hrubý. Další obránce, který se zapsal mezi střelce byl Míša Rychlý. Veliká radost nastala také při vstřelení gólu naším nejmladším hráčem Štěpánkem Beranem.

 

Radost byla opravdu veliká a zasloužená.

Jelikož bylo dnes krásné počasí, chceme se podělit o naše vítězství i s vámi všemi, našimi příznivci, a tak přikládáme několik fotek z dnešního zápasu.

 

Další zápas nás čeká v pátek 6.5. na půdě Strašic od 16:30.

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive