Hrádek - Příkosice 18:1 (7:1)

April 18, 2016

 

Góly za Hrádek:
Svoboda 7, Hrubý 7x, Lapka 4x

 

Za Hrádek nastoupili:
V bráně Rychlý Martin

V poli Rychlý Michal, Rychlý Marek, Lapka, Hrubý, Svoboda, Majer, Mrázková, Baranec, Urban

 

Do dnešního zápasu nastoupil do brány znovu Martin Rychlý, a tak Petr Svoboda mohl opět úřadovat v útoku společně s Filipem Hrubým. Oba dva si připsali na své konto po 7 gólech a z obrany je střelecky doplnil ještě Lukáš Jan Lapka se 4 góly. Některé góly byly opravdu ukázkové. I po krásných akcích a přihrávkách. Soupeře jsme skoro k ničemu nepustili, případně to zajistila naše obranná čtveřice - Rychlý M+M, Lapka a Baranec. Oba útočníci dali především možnost i mladším hráčům, kdy k dnešní premiéře nastoupili Mrázková Nikolka a Urban Vojta. Stejně tak se zapojil i David Majer mezi útočníky.

 

Další zápas nás čeká v pátek 29.4. na půdě Kohoutů v Rokycanech od 17:15.

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive