TJ Sokol Plzeň - Černice - TJ Hrádek 5:9 (5:3)

April 10, 2016

V neděli 10.4. jsme zavítali do Plzně, na hřiště předposledních Černic, k sehrání 3.kola KSD skupiny ,,B"...

Opět nás jelo jen jedenáct statečných, jak už bývá zvykem... Po podzimním domácím zápase, kdy jsme ČERNICE vyprovodili na cestu 16-ti gólovým výpraskem, jsme se těšili opět na tříbodový zisk a dobrý výsledek... Sestava: Denda, Turista, Bimbo, Šíma, Dženda, Červ, Johny, Trny, Oňa, Lukas, Mony. Hned v první minutě se po hezké akci dostal k zakončení Červ, ale jeho střela skončila vysoka nad brankou soupeře... V minutě 2. kopal Trny roh, ale naše zakončení opět mimo... Do desáté minuty se hrálo skoro jen na polovině soupeře, což se ale mělo změnit už za chvíli... 10.minuta... přes Džendu přešel soupeř a jeho střela skončila gólem.... 1:0...  Poté se opět hrálo jen na jedné polovině, ale naše to nebyla... 19.minuta... Trny načechral balón z rohu rovnou na hlavu Óni....... ......1:1...... 22.minuta.... Johny z 30 m střela nad.... 24.minuta.... Lukas břevno... 25.minuta... opět přes levou stranu únik hráče Černic.... 2:1... 28.minuta.... akce soupeře jako přes kopírák..... 3:1... 32.minuta.... Lukas po samostatné akci snížil.... 3:2... 35.minuta.... stará známá levá strana, stejný hráč soupeře.... 4:2.. 38.minuta.... tentokrát chyba ve středu hřiště... 5:2... ....a já byl zralej na Dobřany.... naštěstí ale... 43.minuta... Bimbo.... 5:3... o poločase jsme si trochu (opravdu jenom trošku) vyříkali co je špatně, a co musíme v druhém poločase zlepšit, pokud chceme uspět a odvézt si nějaký bodík....

A tak.. 47.minuta...Mony, po přihrávce Johnyho... 5:4... 51.minuta... Mony, po sťuknutí Červa... 5:5... 56.minuta... Johny, po přihrávce před šestnáctku od Trnyho.. 5:6.. ...od té doby jsme se pevně usadili na soupeřově polovině, a podnikali jeden útok za druhým... bez úspěchu... 70.minuta... Červ, když mu pěkně přiťukl míč Oňa... 5:7... 79.minuta... Mony, po centru od Červa... 5:8... 80.minuta... ihned po rozehrání jsme soupeři sebrali míč, a po nabídce od Monyho zakončil Johny... 5:9... ...ani za tohoto stavu kluci nepřestali, a vytvořili si spoustu dalších šancí, které už bohužel v brance soupeře neskončili... ...za první poločas, pánové, nakopat do zadní části těla (to je to místo, které jste fotili na naše stránky).... ...a za předvedený výkon v druhém poločase Vám musím poděkovat, opět jste ukázali, že na to máte, i když se nám nevedlo....palec nahoru... Plzeň-Černice - TJ Hrádek 5 : 9 .. a poděkování patří i hrstce diváků, kteří se na nás dorazili mrknout, myslím, že to za to stálo...

 

..a díky Šipičovi a Lobodovi....

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive