Hrádek : Stará Lysá 0:2 (0:0)

September 6, 2015

Zdravím všechny fandy fotbalistek!

Dne 6.9. od 14 30 začal pro náš tým nový soutěžní ročník. Navíc po postupu do ČFLŽ nás čekal soupeř jenž hrál loni do posledního kola o postup do první ligy. Přijela k nám Stará Lysá. Nikdo jsme nevěděli co od protivníka čekat.
Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po deseti minutách spálila gólovou šanci Peli, kterou ji připravila zpětnou přihrávkou na penaltu Jandýs. Od té doby převzal iniciativu soupeř. Začal nás přehrávat ve středu pole. My byli zalezlí před vlastním velkým vápnem a jen odkopávali míče na osamocenou Jandýs. Ta se pochopitelně proti třem obráncům nemohla prosadit. Chyběla nám mezihra. Jakobychom vůbec neměli zálohu.
Druhý poločas začal jako ten první skončil. Naše pasivita dovolila Staré Lysé kontrolovat průběh utkání. Byli jsme zbytečně ustrašení. No a zákonitě musel přijít trest. V 65. minutě nastřelil soupeř břevno a odražený balón uklidila do naší sítě dobíhající útočnice. Až toto nás probralo a najednou jsme měli více ze hry my. Naneštěstí i ty dvě další šance jsme neproměnili a v 85. minutě střelou ze 20-ti metrů rozhodla zápas hostující záložnice. Od nás to byl ustrašený a bázlivý výkon. Není čeho se bát. Vždy proti nám budou hrát holky, které jsou z masa a kostí jako my. S každým se dá hrát. 

Doufám, že se z toho poučíme a příští kolo v Příbrami si napravíme reputaci. 

Hvězdou zápasu se stává Áďa Roztočilová. Jako jedna z mála se nebála a dokázala se soupeřem držet krok. 

Takže : Hrádek – Stará Lysá 0:2 (0:0).
Sestava: Sadravetzová – Truxová (88. Šloufová), Beranová, Andrlová, Jarošová (55.Plzáková) – Janochová, Pochová, Přibylová, Roztočilová, Hošková (55. Hyťhová) – Hurtová. Do utkání nenastoupila Ivaničová. 

Trenér: Zdeněk Štolka

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive