Ústí nad Labem : Hrádek 1:5 (1:3)

September 27, 2015

Zdravím všechny fandy fotbalistek!

Ve čtvrtém kole 27.9. nás čekal první velký výjezd do Ústí nad Labem. A když už jsme jeli takovou dálku, tak jsme zároveň chtěli přivézt i body. To se konečně povedlo a my si můžeme přepsat nulu na kontě. 
Celý zápas byl plně v naší režii. Soupeř sice na začátku zápasu zahrozil dvěmi střelami, ale Majda si s nimi bravurně poradila. No a od 10-té minuty už jsme byli ti co diktovali tempo a směr kam se bude zápas ubírat. A právě v 10-té minutě se Eja uvolnila ve velkém vápně a milimetrovým centrem našla Jandýs a ta uklidila míč do sítě. Za dalších 5 minut bylo ještě veseleji. Po rohovém kopu si ukázkového vlastence vstřelil sám protivník. To nás posadilo na koně. Peli s Áďou ovládli střed hřiště a vymazali celou zálohu Ústí. Veškeré pokusy soupeře o přechod do útoku nekompromisně zarazili. Ať už po zemi nebo vzduchem. A co propadlo s přehledem odehrála a hlavně konstruktivně vyřešila obrana. Prostě koncert. No a ve 38.minutě po dalším rohu se hlavou prosadila Alča. Musím podotknout, že oba rohy perfektně rozehrála Eja. Přesto jsme si i my vybrali slabší okamžik, když ve 43. minutě soupeř snížil. 
Obavy, že druhý poločas na nás soupeř vletí, se ukázaly zbytečné. Tak jak jsme odehráli první, tak jsme odehráli i druhý. Soupeř nebyl schopen se dostat do hry. Šlapali jsme jak švýcarské hodinky. A odměnou za to byly další dva góly v síti Ústí během dvou minut. O oba se postarala Eja, která zužitkovala milimetrové průnikovky od Áďy a Kačky v 62. a 63. Zbytek zápasu byl plně pod naší kontrolou a jen díky některým kontroverzním rozhodnutím sudího nenarostlo skóre ještě vyšším rozdílem. Naše výkony mají stoupající tendenci, dravé mládí (Eliška, Kačka, Áďa a Terka) se sžívají s týmem a začíná to nést ovoce v podobě bodů. 

Dnes mám poprvé těžkou hlavu z toho, koho vybrat za hvězdu zápasu. Přestože se Eja podílela na všech gólech týmu potažmo celý tým podal nadstandardní výklon dnes vybírám poprvé dvě hvězdy. A to Áďa a Peli. To co dnes předvedly, to byla paráda. Takhle si představuji režiséry hry. Klid, rozvaha, zrychlení hry, změna těžiště hry, rozehrávka v ofenzivě, zajištění svého prostoru, sbírání odražených míčů, komunikace s obranou, eliminace klíčových záložníků soupeře a důraz v defenzivě. 

Takže : Ústí nad Labem - Hrádek 1:5 (1:3).
Sestava: Sadravetzová – Truxová, Beranová, Andrlová, Plzáková (66. Šloufová) –Frantová, Přibilová (80. Ivaničová), Roztočilová, Hurtová (53. Krejčová), Hyťhová – Janochová 

Branky Hrádek: 10. Hurtová Jana, 15. Frantová Eva, 38. Andrlová Alena, 62. Frantová Eva, 63. Frantová Eva
Branky Ústí: 43. Jankovská Lucie

autor: Zdeněk Štolka

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive