Hrádek : Jablonec 4:5 (2:3)

September 20, 2015

Zdravím všechny fandy fotbalistek!

Třetím kolem 20.9. pokračovala ČFLŽ. Na domácím hřišti nás navštívil Jablonec. Dnes, po dvou porážkách, jsme konečně chtěli bodovat. 
Do zápasu jsme vstoupili aktivně. Ani Jablonec se toho nebál, a tak se bylo na co dívat. V 10-té minutě nám nebyl uznán pro údajný ofsajd regulérní gól. No a v 16-té minutě (jak se nakonec ukázalo) nám vstřelila gól nejlepší hráčka protivníka. Nás to nabudilo a zatlačili jsme soupeře na jeho polovinu. Odměnou nám bylo vyrovnání ve 28.minutě Ejou. Hned o dvě minuty později po milimetrové přihrávce Jandýse nás Eja poslala do vedení. V té době nás bylo plné hřiště. Jenže stačily dva nákopy na útočnici hostí a ta si s naší obranou pohrála jako kočka s myší a ve 36. a 38. minutě skóre otočila. Musím říci, že jsme na ní byli krátcí. 
Druhý poločas byl z naší strany opět kvalitní. Míč nás poslouchal, přenášeli jsme hru zleva doprava a vytvářeli šance. V 65. minutě Jandýs střelou z hranice velkého vápna srovnala. Ale hned minutu nato Jablonec opět odskočil do vedení. My to ale nezabalili a zase jsme do soupeře bušili. A v 73. minutě jsme se dočkali. Po perfektně rozehrané přímém kopu Ejou se prosadila hlavou Alča. V této pasáži to byl od nás krásný fotbal. Jablonec hrál pouze na brejky na svojí nejlepší hráčku. Bohužel za celý zápas jsme na ní nenašli nic, čím bychom ji eliminovali. A z ojedinělého brejku připravila pozici pro střelu své spoluhráčky a ta v 84. minutě skóre uzavřela. Přestože jsme dnes prohráli, není moc věcí co bych týmu mohl vytknout. Nasazení, myšlenka, fotbalovost. Prohrát jsme si nezasloužili. Ale i takový je fotbal. Naše výkony mají stoupající tendenci. Snad to příští týden už vyjde. 

No hvězda zápasu je Eja. Dala 2 góly a řídila celou ofenzivu týmu. 

Takže : Hrádek – Jablonec 4:5 (2:3).
Branky Hrádek: 28. Frantová Eva, 30. Frantová Eva, 65. Hurtová Jana, 73. Andrlová Alena
Branky Jablonec: 16. Trojáková Pavla, 36. Trojáková Pavla, 38. Trojáková Pavla, 66. Fialová Zuzana, 84. Klementová Pavla, 

Sestava: Sadravetzová – Truxová (56. Plzáková), Beranová, Andrlová, Jarošová – Janochová, Pochová, Přibilová, Frantová, Roztočilová (56.Hošková) – Hurtová. Do utkání nenastoupily Šloufová, Lenková 

Autor: Zdeněk Štolka

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive