Příbram : Hrádek 5:1 (3:0)

September 13, 2015

Zdravím všechny fandy fotbalistek!

Dne 13.9. jsme jeli ke druhému mistrovskému utkání do Příbrami. Bohužel i tento zápas pro nás dopadl špatně. 
Sice jsme začali aktivně a prvních 10 minut byli lepší, ale co z toho, když nedáme gól ani z metru do prázdné branky. A tak pochopitelně přišel trest. Díky špatné rozehrávce ve středu hřiště se soupeř dostal do první šance a byl z toho první gól. To byla 13. minuta. To nás srazilo a začali jsme kazit. Hra byla živelná, fotbalových akcí pramálo. A když už jsme se nadechovali k náporu, přišla druhá hrubá chyba ve 27.minutě (jako přes kopírák) a bylo to už o dva góly. To nejhorší přišlo hned z naší rozehrávky po gólu. Příbram nám vzala ihned míč a na 3 doteky byla před Majdou a bylo to 0:3 po necelé půlhodině hry. KATASTROFA. Do konce poločasu jsme sice měli více ze hry, i šance tam byly. Ale výsledek byl tristní. 
Druhý poločas nám vyšel podstatně lépe. Dostali jsme se do hry, byly vidět pěkné kombinace i individuální průniky a z toho pramenící šance. Jenže co je to platné, když to neproměníme. Až v 76. minutě Kačka Janochová našla ulici mezi stopery a Jandýs nabídkou nepohrdla. Naděje znovu ožila. Ale o 4 minuty později takovou náhodnou střelou z 25-ti metrů (spíš to byl odkop z nouze) nás soupeř definitivně srazil do kolen. V 82. minutě nám na cestu přibalil ještě poslední gól a potom už se dohrávalo jen z povinnosti. 
Závěrem bych chtěl říct, že výsledek je pro nás dost krutý. Sami jsme soupeři DAROVALI 3 góly a opět nás zklamala koncovka. Musíme se při finální fázi více koncentrovat a nepanikařit. Prostě to chce více klidu.

Hvězda zápasu je Kačka Janochová. Hlavně za výkon ve druhé půli. S ní měli obránci soupeře nejvíc práce. 

Takže : Příbram - Hrádek 5:1 (3:0).
Sestava: Sadravetzová – Truxová, Beranová, Andrlová, Plzáková (60. Šloufová) – Frantová, Přibilová, Roztočilová, Jarošová – Hurtová. Janochová

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive