Hrádek : Mnichovo Hradiště 7:1 (4:0)

October 4, 2015

Zdravím všechny fandy fotbalistek!

Páté kolo nám do Hrádku 4.10. přihrálo Mnichovo Hradiště. Po výborném výsledku i hře v Ústí nad Labem bylo naším cílem potvrdit body z venku. To se povedlo nad očekávání dobře. Na zápas jsme až na Sábu, Elišku a Líbu byli komplet. 
Začátek zápasu probíhal ve vzájemném oťukávání a vyčkávání, jak na tom kdo je. Ale hned v šesté minutě Peli vybojovala zdánlivě ztracený míč, probila se až do vápna a bodlem prostřelila brankářku hostí. Další dva góly v 10. a 19. minut přidala v super formě a náladě hrající Eja. Dařilo se nám vše na co jsme sáhli. Bezvadná práce s míčem, změna tempa hry, hra po křídlech i středem hřiště. No a když ve 25.minutě Áďa po drzém průniku do vápna uklidila míč do sítě protivníka počtvrté, bylo nad slunce jasnější, kde zůstanou body. Zbytek první půle se dohrával v naší režii. Nepolevili jsme v tempu, vytvářeli šance (a ne málo), ale bohužel už s nulovým efektem. 
Hned na začátku druhého poločasu jsme udělali 4 změny v sestavě. A opět se bylo na co dívat. Během úvodních 12-ti minut ( v 50. 53. a 57.) opět úřadovala Ejule. Za podpory a souhry celého týmu od levého beka až po hrotového útočníka přpravila soupeři totální KO. Je škoda, že jsme v 59. minutě inkasovali laciný gól po takové střele ze střední vzdálenosti. Řekl bych jako v Příbrami. Zbytek zápasu jsme dohrávali v klidu, vytvářeli si šance (tutové), ale bez gólového vyjádření.
Dnes to bylo fantastické představení od prvního do posledního hráče . Diváky to muselo bavit. Táhneme všichni za jeden provaz. Dravé mládí (Áďa, Kačka, Terka, Eliška) se se zbytkem týmu fotbalově sžilo. Prostě to šlape. Jen to nezakřiknout. Příští týden jedeme do Trutnova, a pokud navážeme na výkon z dneška, nebudeme bez šance na body. 

No hvězda zápasu je bez debat Eja. Dnes by jí nezastavil ani Limberský. Musím ovšem zopakovat,že to bylo za podpory a hry celého týmu. 

Takže : Hrádek – DFK Mnichovo Hradiště 7:1 (4:0).
Sestava: Sadravetzová – Krejčová (49. Truxová), Beranová, Andrlová, Plzáková (49.Jarošová) – Hurtová (57. Lenková), Přibilová (71. Ivaničová), Frantová, Roztočilová, Hošková (57. Šloufová) – Janochová. 

autor: Zdeněk Štolka

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive