Dukla JM : Hrádek 0:4 (0:2)

October 31, 2015

Zdravím všechny fandy fotbalistek!

V devátém, posledním kole nás čekal výlet do Prahy na Duklu JM. Po nepovedeném zápase s Bolkou jsme chtěli napravit náš „výpadek“ a opět si dokázat, že fotbal hrát umíme. Bilance však hovořila proti nám. Za 5 let jsme si dokázali odvézt z Prahy pouze bod. A ještě ke všemu zdravotní problémy zabránily naší nejlepší střelkyni Ejuli zúčastnit se zápasu. Jenže každý zápas je jiný.
Na rozdíl od minulého kola jsme vstoupili do zápasu koncentrovaně. Navíc nám pomohl i rychlý gól. Alča ve 3. minutě rozehrála z vlastní poloviny vysoký míč, Áďa ho prodloužila za sebe a nabíhající Léňa levačkou po zemi nám zajistila vedení. I po vstřelené brance jsme byli aktivní a soupeř se také nebál hrát. Bylo se na co dívat. V 17. minutě vyrobila obrana soupeře hrubou chybu, když jim lehký balón propadl za záda. No a náš rychlík Jandýs toho využil a ze samostatného úniku nás poslal do dvoubrankového vedení. I nadále se hrál pohledný zápas. Dukla si vytvořila mírný tlak, jenže naše obrana pracovala jako dobře seřízený stroj. Soupeř nás ohrozil pouze ze standardních situací, ale špatnou realizací nebo dobrým řešením z naší strany neměla Majda v brance prakticky žádnou práci. 
Druhý poločas začal jako první. Ve 49. minutě na hranici velkého vápna Kačka Janochová uvolnila Peli a ta obešla i brankářku hostí a přidala třetí gól. To bylo pro další vývoj rozhodující. Přestože se soupeř snažil a bojoval, kvalita byla dnes na naší straně. Dukla sice byla více na naší polovině, byla více ve hře, ale my nikam nechvátali a hrozili z brejků. V 75. minutě Jandýs a Kačka Jarošová si přivodili zranění, a tak jsme posledních cca 15 minut dohrávali v devíti lidech. Jandýs sice zůstala na hřišti, ale Kačka bohužel ne. Díky těmto potížím nás Dukla přimáčkla, ale my byli dnes vzadu opravdu bezchybní. Alča se Sony dirigovaly celou defenzivu naprosto s přehledem. No a nám se nakonec ještě povedl jeden rychlý protiútok. Jandýs za svoji obětavost byla po zásluze odměněna, když v 86. minutě pečetila do prázdné branky domácích naše vítězství. 

Hvězdy zápasu jsou dnes dvě. Alča a Sony. Takhle má vypadat souhra a komunikace středních obránců. Doufám, že to do jara nezapomenou. 

Takže : Dukla JM – TJ Hrádek 0:4 (0:2).
Sestava: Sadravetzová –Truxová, Beranová, Andrlová, Plzáková (54. Jarošová) – Roztočilová, Přibilová, Pochová, Hošková, Hurtová – Janochová (60. Lenková)

autor: Zdeněk Štolka

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive