Hrádek : Mladá Boleslav 1:1 (1:1)

October 25, 2015

Zdravím všechny fandy fotbalistek!

V osmém kole 25.10. jsme měli opět výhodu domácího prostředí. Do Hrádku přijela Mladá Boleslav. Naším cílem bylo opět naplno bodovat, ale hlavně si zahrát fotbal, který bude bavit nás i diváky. Bohužel ani jedno přání se nám nesplnilo. Před velmi slušnou návštěvou jsme podali proti soupeři hrající celý zápas v deseti lidech křečovitý, upracovaný a těžkopádný výkon. 
Začátek zápasu jsme prospali a hned ve čtvrté minutě nás protivník zaskočil a šel do vedení. To byl pro Bolku ideální začátek. Od 5-té minuty začal hlubokou defenzivou bránit výsledek. My měli převahu, ale jen k vápnu. S nakopávanými balony si obrana soupeře bez problémů poradila, ale hlavně díky velkému množství našich zkažených přihrávek, byla hra dost rozkouskovaná. To hrálo opět do karet Bolce, která natahovala čas jak to šlo. Nakonec se nám podařilo díky Ejuli před koncem prvního poločasu srovnat stav. Tečovanou střelou pod víko ve 44. minutě se rozvlnila ta správná síť. 

Druhý poločas byl z naší strany o poznání lepší. Také to bylo dané tím, že soupeři začaly docházet síly. Hlavně díky standardním situacím, o které se starala hlavně Peli, jsme se dostávali před branku hostí. Nastřelili jsme břevno, dvakrát vykopával soupeř míč z brankové čáry. Bohužel nám dnes nebylo souzeno vstřelit vítězný gól. Konec zápasu byl poznamenán zdržováním a kolikrát i zbytečným poleháváním hráček Boleslavi na hřišti. Jejich zdržovací taktika jim nakonec vyšla a odvážejí si bod za remízu. 

My dnes nepředvedli náš obvyklý výkon. Scházela nám kreativita, moment překvapení. Byli jsme hodně čitelní. I přestože se dřelo na víc než bod to nestačilo. 

A hvězda zápasu je dnes Peli. Je to dnes jednooký král mezi slepými. Ze všech bojovníků na hřišti byla ta nejbojovnější. 

Takže : Hrádek – Mladá Boleslav 1:1 (1:1).
Sestava: Sadravetzová –Truxová, Pochová, Andrlová, Plzáková (50. Jarošová) – Roztočilová, Přibilová, Frantová,, Hošková, Hurtová – Janochová
(do hry nezasáhly Beranová, Lenková, Šloufová) 

Autor: Zdeněk Štolka

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive