Hrádek : Mělník 7:0 (3:0)

October 18, 2015

Zdravím všechny fandy fotbalistek!

Po bezbrankové remíze v Trutnově jsme v sedmém kole chtěli opět naplno bodovat. Přijel k nám Mělník a při pohledu na tabulku to byla i povinnost. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned v osmé minutě se prosadila naše nejlepší střelkyně Eja. Áďa ji poslala milimetrový centr mezi obránce a ta po bezchybném zpracování prostřelila brankářku. I další průběh zápasu byl plně v naší režii. Mělník se dostával na naší polovinu sporadicky. A to jen díky našim nepřesným přihrávkám. Ve 20. minutě se Eja uvolnila ve velkém vápně a nezištně přihrála na zcela neobsazenou Léňu a pro tu už nebyl problém uklidit míč do prázdné branky. Nejhezčí okamžik přišel v 37. minutě. Po kombinaci ve středu hřiště opět Eja krásnou průnikovou přihrávkou mezi stopery poslala do úniku Léňu a ta znovu nezaváhala. Zbytek prvního poločasu se dohrávalo na polovině protivníka a v poklidu. 
Druhý poločas už nebyl takový jako první. Nevím proč, ale míč nás neposlouchal. Hra nebyla plynulá. Hodně osobních soubojů nás vyčerpávalo a potom nám scházela síla na přesnou rozehrávku a finální fázi. Ale podobně na tom byl i soupeř. Nicméně v 73. minutě si zaběhla za obranu Eja a nadýchaným, milimetrovým centrem z pravé strany našla úplně volnou Jandýs a ta hlavou do prázdné branky uklidila míč počtvrté. V 79. minutě se na levém křídle opět uvolnila Jandýs, navedla si míč na střed hřiště a z hranice velkého vápna zavěsila pod víko další gól. Hned v 81. minutě po samostatném úniku a kličce brankářce přidala svůj druhý zářez Eja. A v 87. si zaběhla po autovém vhazování za obranu Kačka Janochová a kladenským nártem uzavřela účet zápasu. Přestože výsledek je fantastický, hra (hlavně ve druhé půli) tomu až tolik neodpovídala. Opět jsme mohli řešit herní situace a následné šance lépe. Alespoň víme, že je stále na čem pracovat. Na druhou stranu musím říct, že i když se fotbalově až tak nedařilo, tak celý tým makal, nic neodflákl. Za to si zaslouží pochvalu. 

No a hvězda zápasu je Léňa. Poctivě si plnila defenzivní úkoly z pozice štítového záložníka a k tomu přidala 2 góly. 

Takže : Hrádek – TJ Mělník 7:0 (3:0).
Sestava: Sadravetzová –Truxová (60. Plzáková), Roztočilová, Andrlová, Jarošová – Šloufová (50. Lenková), Přibilová, Frantová,, Hošková, Hurtová (82. Ivaničová) – Janochová. 

autor: Zdeněk Štolka

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive