Trutnov : Hrádek 0:0

October 11, 2015

Zdravím všechny fandy fotbalistek!

Dne 11.10. nás čekal nejdelší výlet a to do Trutnova. Měl jsem obavy, co udělají s týmem čtyři hodiny jízdy autobusem. Navíc fotbalu nepřálo ani počasí. Byla zima a foukal ledový vítr. I přesto jsme chtěli navázat na výkony z předešlých zápasů. 
Na tvrdém a těžkém terénu se hrál v prvním poločase vyrovnaný fotbal. Víc než technika byla vidět bojovnost z obou stran. Navíc nám trvalo prvních 30 minut se dostat do tempa. Na holkách byla vidět ta dlouhá cesta. I přesto byly k vidění šance jak u nás (Kačka Janochová, Jandýs) tak i u soupeře. Zůstalo však jen u šancí, takže se šlo do kabin za bezbrankového stavu. 
Druhá půle už byla z naší strany o mnoho lepší. Zamkli jsme Trutnov na vlastní polovině a hledali mezery v jejich defenzivě. Našli jsme jich několik, ale ani jedna střela či průnik nebyl odměněn gólem. Soupeř se na naší polovinu podíval dvakrát. Majda v bráně mrzla. A jak se blížil konec zápasu, náš tlak narůstal a soupeři docházely poslední síly. Bohužel ani z drtivého tlaku jsme nedokázali alespoň ten jeden gól vstřelit. Sice vezeme bod, ale vzhledem k průběhu zápasu jsme dva ztratili. Ovšem na druhou stranu jsme zopakovali výkon (až na ty góly) z předešlých zápasů. 

Hvězda zápasu je Alča. V první půli na poslední chvíli riskantním skluzem zabránila soupeři dostat se do tutovky. A potažmo v celém zápase přes ní nikdo neprošel. 

A pochvalu si zaslouží Míša Šloufová, která absolvovala celý výlet, ale vývoj zápasu jí nedovolil odehrát ani minutu. Vzala to s úsměvem a pochopením. 

Takže : Trutnov - Hrádek 0:0 
Sestava: Sadravetzová – Truxová, Beranová, Andrlová, Plzáková (56. Krejčová) –Frantová, Přibilová, Roztočilová, Hurtová (62. Jarošová), Hyťhová – Janochová 

autor: Zdeněk Štolka

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

May 7, 2018

Please reload

Archive