• Za TJ Hrádek, Mgr. David Redl

Z důvodu vládních opatření, znovu přesouváme termín plesu

Vážení přátelé, kamarádi a příznivci naší Tělovýchovné jednotky Hrádek.


Opět se stalo to, čeho jsme se při přeložení termínu našeho plesu obávali. Současná situace nám jej bohužel nedovoluje uskutečnit ani v náhradním listopadovém termínu, který jsme avizovali. 😞


Chtěli bychom Vás proto požádat o pomoc.


Vstupenky, které samozřejmě zůstávají v platnosti i pro rok 2021, si prosím ponechejte. Pro nás to bude projev obrovské podpory, které si nesmírně vážíme a kterou vám určitě oplatíme hned jak bude možné ples uskutečnit a to formou maximálně kvalitního programu a nanejvýš pečlivé organizace plesu.


Mnohokrát děkujeme všem, kteří tak učiní, a pomohou nám překonat toto těžké období, a také děkujeme všem těm, kteří i v současné chvíli mají zájem o vstupenky, jako výraz podpory naší TJ v tomto nelehkém období - a že vás takových není málo.


Ze ❤️ všem moc děkujeme,

jste úžasní ‼️

9 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

TJ Hrádek z.s.

TJ Hrádek z.s.

Sportovní 210

338 42 Hrádek

 

FIO Bank:                 221033842/2010

IČO:                          182 42 049

Datová schránka:   tqpd9w

TJ Hrádek novinky do emailu...

  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle