Z důvodu vládních opatření, znovu přesouváme termín plesu

Vážení přátelé, kamarádi a příznivci naší Tělovýchovné jednotky Hrádek.


Opět se stalo to, čeho jsme se při přeložení termínu našeho plesu obávali. Současná situace nám jej bohužel nedovoluje uskutečnit ani v náhradním listopadovém termínu, který jsme avizovali. 😞


Chtěli bychom Vás proto požádat o pomoc.


Vstupenky, které samozřejmě zůstávají v platnosti i pro rok 2021, si prosím ponechejte. Pro nás to bude projev obrovské podpory, které si nesmírně vážíme a kterou vám určitě oplatíme hned jak bude možné ples uskutečnit a to formou maximálně kvalitního programu a nanejvýš pečlivé organizace plesu.


Mnohokrát děkujeme všem, kteří tak učiní, a pomohou nám překonat toto těžké období, a také děkujeme všem těm, kteří i v současné chvíli mají zájem o vstupenky, jako výraz podpory naší TJ v tomto nelehkém období - a že vás takových není málo.


Ze ❤️ všem moc děkujeme,

jste úžasní ‼️

20 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Přátelé, kamarádi, příznivci sportu v našem městě, mám obavy o budoucnost sportu v našem městě a o budoucnost TJ Hrádek, proto se na vás na všechny obracím s touto výzvou, kterou bych vás chtěl požáda