• Za TJ Hrádek, Mgr. David Redl

V RÁMCI PREVENTIVNĚ BEZPEČNOSTNÍCH OPATŘENÍ UZAVÍRÁM AREÁL TJ ZE SVÉ POZICE PŘEDSEDY TJ + další info


Vzhledem k mimořádným vládním opatřením jsem dne 10.3.2020 navrhl všem trenérům, aby zvážili odvolání tréninkových jednotek, obzvláště u dětí.

Ve zpětné vazbě jsem se dozvěděl, že všichni trenéři k této nové situaci přistoupili zodpovědně a ukončili tréninkové jednotky všech dětí do odvolání a po vzájemné diskuzi jsme zrušili i tréninky dospělých, což jsem zveřejnil 11.3.2020


Dne 12.3.2020 na základě informací z vedení FAČR jsem oznámil všem členům, trenérům i funkcionářům, že veškeré soutěže spadající pod FAČR jsou do odvolání zrušeny. Oznámení proběhlo na sociální síti Facebook a následně i registrovaným členům přímo mailem.


Následně na to jsem přijal osobní rozhodnutí a vydal pokyn správci TJ k uzamčení celého sportovního areálu. Tuto skutečnost jsem zveřejnil na Facebooku na naší stránce TJ Hrádek.


Osobně jsem se pak domlouval i s předsedy oddílů a doporučil zrušit i sportovní aktivity v rámci tělocvičny Hrádek. Takto přísné opatření jsem přijal i přes tolerantnější přístup naší vlády a jsem rád, že mezi členy bylo rozhodnutí přijato s rozumem a bez zbytečných dohadů.


Dne 13.3.2020 zasedá Kalamitní krizový štáb města Hrádek. Z jejich usnesení se jedno dotýká i sportovních aktivit a uzavření tělocvičny. V tomto případě musím konstatovat, že naše TJ v tomto směru přijímala opatření o něco pružněji, v rámci zachování zdraví a ve snaze preventivního přerušení možného přenosu nákazy, takže my máme splněno.


Všem přeji aby tyto nelehké dny zvládly v pohodě, ale zároveň aby každý přistoupil k nařízením s maximální zodpovědností tak, aby jsme se všichni sešli na našich akcích zdraví, jakmile nám to umožní uvolnění přísných vládních nařízení.


Děkuji za pochopení, shovívavost a vzájemnou toleranci.


Zároveň prosím o případnou solidaritu a empatii, pokud ve svém okolí víte o někom ze starších spoluobčanů, kteří nemají blízké nebo rodinu, nabídněte jim svou pomoc, i kdyby se mělo jednat o to, donést nákup. Pochopte, že ve věku 70+ je riziko nákazy nebezpečné díky možnosti fatálního průběhu. My sportovci bysme mohli v tomto směru starším občanům pomoci. Ale samozřejmě při maximální ochraně vlastního zdraví.


Takže ahoj v lepších časech...

David Redl

Předseda TJ
19 zobrazení

TJ Hrádek z.s.

TJ Hrádek z.s.

Sportovní 210

338 42 Hrádek

 

FIO Bank:                 221033842/2010

IČO:                          182 42 049

Datová schránka:   tqpd9w

TJ Hrádek novinky do emailu...

  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle