• Za TJ Hrádek, Mgr. David Redl

V RÁMCI PREVENTIVNĚ BEZPEČNOSTNÍCH OPATŘENÍ UZAVÍRÁM AREÁL TJ ZE SVÉ POZICE PŘEDSEDY TJ + další info


Vzhledem k mimořádným vládním opatřením jsem dne 10.3.2020 navrhl všem trenérům, aby zvážili odvolání tréninkových jednotek, obzvláště u dětí.

Ve zpětné vazbě jsem se dozvěděl, že všichni trenéři k této nové situaci přistoupili zodpovědně a ukončili tréninkové jednotky všech dětí do odvolání a po vzájemné diskuzi jsme zrušili i tréninky dospělých, což jsem zveřejnil 11.3.2020


Dne 12.3.2020 na základě informací z vedení FAČR jsem oznámil všem členům, trenérům i funkcionářům, že veškeré soutěže spadající pod FAČR jsou do odvolání zrušeny. Oznámení proběhlo na sociální síti Facebook a následně i registrovaným členům přímo mailem.


Následně na to jsem přijal osobní rozhodnutí a vydal pokyn správci TJ k uzamčení celého sportovního areálu. Tuto skutečnost jsem zveřejnil na Facebooku na naší stránce TJ Hrádek.


Osobně jsem se pak domlouval i s předsedy oddílů a doporučil zrušit i sportovní aktivity v rámci tělocvičny Hrádek. Takto přísné opatření jsem přijal i přes tolerantnější přístup naší vlády a jsem rád, že mezi členy bylo rozhodnutí přijato s rozumem a bez zbytečných dohadů.


Dne 13.3.2020 zasedá Kalamitní krizový štáb města Hrádek. Z jejich usnesení se jedno dotýká i sportovních aktivit a uzavření tělocvičny. V tomto případě musím konstatovat, že naše TJ v tomto směru přijímala opatření o něco pružněji, v rámci zachování zdraví a ve snaze preventivního přerušení možného přenosu nákazy, takže my máme splněno.


Všem přeji aby tyto nelehké dny zvládly v pohodě, ale zároveň aby každý přistoupil k nařízením s maximální zodpovědností tak, aby jsme se všichni sešli na našich akcích zdraví, jakmile nám to umožní uvolnění přísných vládních nařízení.


Děkuji za pochopení, shovívavost a vzájemnou toleranci.


Zároveň prosím o případnou solidaritu a empatii, pokud ve svém okolí víte o někom ze starších spoluobčanů, kteří nemají blízké nebo rodinu, nabídněte jim svou pomoc, i kdyby se mělo jednat o to, donést nákup. Pochopte, že ve věku 70+ je riziko nákazy nebezpečné díky možnosti fatálního průběhu. My sportovci bysme mohli v tomto směru starším občanům pomoci. Ale samozřejmě při maximální ochraně vlastního zdraví.


Takže ahoj v lepších časech...

David Redl

Předseda TJ
19 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Z důvodu vládních opatření, znovu přesouváme termín plesu

Vážení přátelé, kamarádi a příznivci naší Tělovýchovné jednotky Hrádek. Opět se stalo to, čeho jsme se při přeložení termínu našeho plesu obávali. Současná situace nám jej bohužel nedovoluje uskutečn

TJ Hrádek z.s.

TJ Hrádek z.s.

Sportovní 210

338 42 Hrádek

 

FIO Bank:                 221033842/2010

IČO:                          182 42 049

Datová schránka:   tqpd9w

TJ Hrádek novinky do emailu...

  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle