Sportovní ples TJ Hrádek 2021


POZOR! Plánovaný a několikrát odložený SPORTOVNÍ PLES TJ Hrádek se přesouvá na 20.11.2021.


Kvůli měnícímu se vývoji způsobenému Covidem bohužel neexistuje žádná záruka uskutečnitelnosti ani v tomto termínu. Budeme však dělat vše proto, aby tento termín byl zrealizován. Věříme, že máte stále zakoupené lístky uložené a v listopadu se již konečně všichni setkáme.


Sportu zdar a věřme, že letos to pravdu vyjde.


Díky všem za Vaši trpělivost a podporu.

68 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Přátelé, kamarádi, příznivci sportu v našem městě, mám obavy o budoucnost sportu v našem městě a o budoucnost TJ Hrádek, proto se na vás na všechny obracím s touto výzvou, kterou bych vás chtěl požáda

Vážení přátelé, kamarádi a příznivci naší Tělovýchovné jednotky Hrádek. Opět se stalo to, čeho jsme se při přeložení termínu našeho plesu obávali. Současná situace nám jej bohužel nedovoluje uskutečn