Naše ženy bojují jak lvice. I z Mokrého vezou body!

V neděli 19.9.2020 jsme odehráli třetí mistrovský zápas sezony 2020/2021 na hřišti soupeře v Mokrém


Sestava: Šamanová, Beranová, Andrlová, Vorlová, Truxová, Mirtlová, Jandová, Vališová, Ivaničivá P., Hurtová, Sadravetzová


Střídající: Ivaničová M., Kuboušková


Vstřelené branky: 47´a 60´ Ivaničová P , 56´a 68´Sadravetzová, 64´ Hurtová


Cesta za tímto soupeřem je vždy vcelku unavující, tentokrát ještě TJ Mokré hrálo domácí utkání na náhradním hřišti. Tato hrací plocha byla extrémně malá. To nám samozřejmě vůbec nevyhovovalo, navíc soupeřky velmi moc hru zahušťovali. Když k tomu připočítáme ještě to, že my jsme si nebyli po celý první poločas dát jednu dobrou přihrávku a všechny hráčky měli problém adaptovat se na malý prostor. Díky těmto aspektům jsme první poločas prohráli 2:0.


To se nám samozřejmě nelíbilo, nejeli jsme takovou dálku, abychom zde nechali tři body, které jsme potřebovali k udržení se v první čtveřici tabulky.

Hned od začátku druhého poločasu jsme začali pracovat na hrací ploše tak, jak jsme si řekli a bylo hned vidět naší převahu. Díky tomu jsme během 13 minut vstřelili soupeřkám tři góly a otočili jsme průběh zápasu. Soupeřky znejistěli a nám se dále dařilo hru roztáhnout po celé ploše a kombinovat. V dalších 8 minutách jsme ještě náš náskok pojistily dvěma góly. Poté se soupeřky ještě snažily dostat do hry, což jim pomohlo ke snížení stavu na 3:5. Ale cenné tři body jsme se odvezli my.


Díky tomu stále držíme 4 příčku. Příští zápas jedeme do Mělníka, který je pouze o skóre před námi.

251 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše