Máme za sebou první zápas s Čáslaví, po nucené přestávce

V sobotu 5.9.2020 jsme odehráli první mistrovský zápas sezony 2020/2021Sestava: Šamanová, Beranová, Andrlová, Vorlová, Kiselóvá, Mirtlová, Hessová, Jandová, Přibilová, Ivaničivá P., Sadravetzová


Střídající: Ivaničová M., Hurtová , Vališová, Truxová, Ludvíková, Kuboušková

Vstřelené branky: 32´ Ivaničová P , 57´ Vorlová, 70´ Ivaničová P


Po zhruba deseti měsících od posledního mistrovského utkání jsme se v sobotu vydali do Čáslavi, kde jsme nastoupili k prvnímu utkání nové sezony.


Jednalo se o tým, který sestoupil z druhé ligy žen. Pro nás tudíž neznámý soupeř. Asi jsme nastoupily s moc velkým respektem nebo obavami a v 6´jsme inkasovali první gól. Hra byla poměrně dost rychlá a tvrdá. Převážná část soupeřek byla vysokého vzrůstu což nám trochu dělalo potíže. V 16´ hry jsme po chybě v rozehrávce opět inkasovali. Nevzdávali jsme se a díky brance Ivaničové P ve 32´ jsme se dotáhli na rozdíl jednoho gólu. Bohužel jsme ve 42´opět inkasovali a poločas jsme prohráli 3:1.


Do druhého poločasu jsme připravili několik střídání, a nastoupili jsme s tím, že se o výsledek ještě popereme. Bohužel jsme ihned ve 42´opět inkasovali a prohrávali jsme již 4:1. I přesto jsme zlepšili kombinaci a hrou po zemi jsme se soupeřkami srovnali krok a díky individuální akci Vorlové jsme snížily na rozdíl dvou branek. Od této chvíle jsme byli herně lepší. Bohužel i přes několik šancí jsme nedokázali vstřelit gól. Až v 70´jsme se díky gólu Ivaničové P. dotáhli na rozdíl jedné branky. Od této chvíle se soupeřky začaly obávat o výsledek , ale nám se bohužel nepodařilo vyrovnat.


Všechny hráčky TJ Hrádek zaslouží pochvalu, i přes nepříznivý stav bojovali do poslední minuty !!

Věřím, že nebýt velkého množství našich ofsajdů a mít trochu štěstí v koncovce, byl soupeř z Čáslavi porazitelný.


Příští utkání hrajeme v neděli 13.9.2020 od 14:30 doma proti FC Sporting Mladá Boleslav

106 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše