• Za TJ Hrádek, Mgr. David Redl

Hlavní sponzor letošního Sportovního plesu

Jsme jedna z nejvyhledávanějších zdravotnických soukromých klinik v západních Čechách, která je specializována na pohybové ústrojí. Poskytujeme především odborné konzultace a pomoc v oblastech ortopedie a traumatologie. Jako řešení Vašich obtíží nabízíme rehabilitační programy, fyzioterapii , včetně nejmodernějšího přístrojového ošetření a jednodenní ortopedii ve spolupráci s Rehabilitační nemocnicí Beroun. Naše společnost byla založena v roce 2013 a od té doby se dynamicky rozvíjí.

Našim klientům poskytujeme veškeré služby z oboru sportovního lékařství, fyzioterapie, masáží, nutričního poradenství a celkovou změnu přístupu ke svému zdraví. Příjemné prostředí a pohoda jsou nedílnou součástí servisu, který je velmi nadstandardní a zpříjemňuje návštěvu na naší klinice.

Pokud máte zdravotní problémy výše uvedeného rázu, jednoznačně doručujeme využít služeb této soukromé kliniky!

39 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Osobní výzva předsedy TJ

Přátelé, kamarádi, příznivci sportu v našem městě, mám obavy o budoucnost sportu v našem městě a o budoucnost TJ Hrádek, proto se na vás na všechny obracím s touto výzvou, kterou bych vás chtěl požáda

Z důvodu vládních opatření, znovu přesouváme termín plesu

Vážení přátelé, kamarádi a příznivci naší Tělovýchovné jednotky Hrádek. Opět se stalo to, čeho jsme se při přeložení termínu našeho plesu obávali. Současná situace nám jej bohužel nedovoluje uskutečn