• Za TJ Hrádek, Mgr. David Redl

Hlavní sponzor letošního Sportovního plesu

Jsme jedna z nejvyhledávanějších zdravotnických soukromých klinik v západních Čechách, která je specializována na pohybové ústrojí. Poskytujeme především odborné konzultace a pomoc v oblastech ortopedie a traumatologie. Jako řešení Vašich obtíží nabízíme rehabilitační programy, fyzioterapii , včetně nejmodernějšího přístrojového ošetření a jednodenní ortopedii ve spolupráci s Rehabilitační nemocnicí Beroun. Naše společnost byla založena v roce 2013 a od té doby se dynamicky rozvíjí.

Našim klientům poskytujeme veškeré služby z oboru sportovního lékařství, fyzioterapie, masáží, nutričního poradenství a celkovou změnu přístupu ke svému zdraví. Příjemné prostředí a pohoda jsou nedílnou součástí servisu, který je velmi nadstandardní a zpříjemňuje návštěvu na naší klinice.

Pokud máte zdravotní problémy výše uvedeného rázu, jednoznačně doručujeme využít služeb této soukromé kliniky!

0 zobrazení

TJ Hrádek z.s.

TJ Hrádek z.s.

Sportovní 210

338 42 Hrádek

 

FIO Bank:                 221033842/2010

IČO:                          182 42 049

Datová schránka:   tqpd9w

TJ Hrádek novinky do emailu...

  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle