Hlavní sponzor letošního Sportovního plesu

Jsme jedna z nejvyhledávanějších zdravotnických soukromých klinik v západních Čechách, která je specializována na pohybové ústrojí. Poskytujeme především odborné konzultace a pomoc v oblastech ortopedie a traumatologie. Jako řešení Vašich obtíží nabízíme rehabilitační programy, fyzioterapii , včetně nejmodernějšího přístrojového ošetření a jednodenní ortopedii ve spolupráci s Rehabilitační nemocnicí Beroun. Naše společnost byla založena v roce 2013 a od té doby se dynamicky rozvíjí.

Našim klientům poskytujeme veškeré služby z oboru sportovního lékařství, fyzioterapie, masáží, nutričního poradenství a celkovou změnu přístupu ke svému zdraví. Příjemné prostředí a pohoda jsou nedílnou součástí servisu, který je velmi nadstandardní a zpříjemňuje návštěvu na naší klinice.

Pokud máte zdravotní problémy výše uvedeného rázu, jednoznačně doručujeme využít služeb této soukromé kliniky!

41 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Přátelé, kamarádi, příznivci sportu v našem městě, mám obavy o budoucnost sportu v našem městě a o budoucnost TJ Hrádek, proto se na vás na všechny obracím s touto výzvou, kterou bych vás chtěl požáda

Vážení přátelé, kamarádi a příznivci naší Tělovýchovné jednotky Hrádek. Opět se stalo to, čeho jsme se při přeložení termínu našeho plesu obávali. Současná situace nám jej bohužel nedovoluje uskutečn