Vítejte v Tělovýchovné jednotě Hrádek u Rokycan!

Jsme místem, kde se zrodily nekonečné příběhy zdraví, pohybu a sportovního nadšení. Naše Tělovýchovná jednota vás srdečně zve stát se součástí této energické sportovní komunity.

Otevření pro všechny

U nás nenajdete žádného vyloučeného, jsme otevření všem, kteří chtějí prožít zážitky spojené s pohybem a sportováním. Bez ohledu na věk, pohlaví či sportovní zkušenosti – u nás si rozhodně najdete své místo.

Sportovní ráj na dosah

Náš sportovní areál je naším hrdým majetkem, kde mohou začít všechny vaše sportovní sny. Travnatá plocha je využívána fotbalovými nadšenci, od těch nejmenších až po zkušené hráče. Fotbalové hřiště je místem, kde se můžou rodit budoucí sportovní hvězdy.

Ale to není vše! Naše moderní beach volejbalové hřiště a dětské hřiště s herními prvky pro děti do 12 let zajistí, že se u nás zabaví celá rodina.

Posilte své sebevědomí, nastartujte změnu, zamakejte na sobě

Pokud hledáte změnu ve svém životním stylu, naše tribuna ukrývá prostory posilovny pro muže i ženy, tělocvičnu a příjemnou klubovnu. Zde můžete pracovat na své kondici, zlepšovat zdraví a potkávat se s dalšími členy naší sportovní komunity.

Sport pro všechny

U nás najdete různé sportovní kategorie pro všechny věkové kategorie v rozmanitých oddílech. Tréninky oddílu Lukostřelby na spodním hřišti pod tribunou. Rekreační volejbal a cvičení ASPV na externím hřišti “U Krajana”. V tělocvičně školy si pak můžete zahrát badminton a objevit svou vášeň pro pohyb pod vedením trenérů ASPV od těch nejmenších až po seniory.

Spojte se s Námi

Tělovýchovná jednota Hrádek je komunita lidí, kteří věří, že pohyb je klíčem ke zdraví a šťastnému životu. Pokud máte nápad a chuť založit oddíl nebo začít trénovat sport, který tu chybí, rádi vás podpoříme a pomůžeme vám ho jednoduše založit.

Milí rodiče, těšíme se, že brzy uvítáme vás nebo vaše děti v naší Tělovýchovné jednotě Hrádek. Společně můžeme dosáhnout velkých věcí a podpořit zdravý životní styl, který v poslední době chybí jak u dětí tak i u dospělých. Přijďte se k nám připojit a zažijte radost ze sportu a pohybu!

Výběr z námi pořádaných akcí

Naše dokumenty

další