Hledáme:

• Nové členy se zájmem o tento sport.

• Nábor nových zájemců probíhá celoročně

• Poskytujeme nadstandardní zázemí

• Od roku 2016 zavádíme možnost vytvoření sociálních hrášských postů. Více info u předsedy TJ Hrádek z.s.

Info o oddílu:

Náš oddíl nohejbalu trénuje na bývalém házenkářském hřišti "U Krajana" kde máme své hráčské zázemí. V současné době je v provozu jedno tréninkové a zároveň i hřiště pro mistrovská utkání.

V brzké době doufáme v realizaci plánu vedení TJ o sjednocení sportovních aktivit v rámci areálu TJ, a tedy i naše přestěhování s možností tréninků a zápasů na novém hřišti.

Všem našim hráčům je k dispozici zázemí a vybavení na tribuně TJ, kde je v každé ze šaten sociální zařízení spolu se sprchami, dále pak našim hrářůmm zajištujeme možnost využívání sauny, posilovny, a multifunkční tělocvičny. Tyto prostory se nacházejí také uvnitř tribuny.

Hráči se mohou scházet v klubovně s obsluhou, kde je umístěn bar, krb a zároveň je zde možnost sledování TV a WiFi připojení.

Vedení nohejbalu:

Petr Brejcha