ASPV-asociace sport pro všechny, vznikla v roce 1992. Od tohoto roku funguje také v našem městě. Za těch 20 let činnosti se vystřídala v péči o své cvičence spousta vyškolených cvičitelů. Bohužel, řada z nich nás již opustila. Zůstalo jen několik nadšených lidí, kteří se starají jak o dětské, tak i dospělé cvičence. Cvičením prošlo mnoho dětí, některé nám již přešly do řad dospělých a navazují tak na naši činnost.

Kde se scházíme:

• Scházíme se čtyřikrát v týdnu v tělocvičně základní školy

• Zařízení které využíváme patří základní škole při městě Hrádek

• ASPV je vedena při TJ Hrádek a může tak využívat všechna sportoviště TJ

Kdy se scházíme:

• V pondělí a ve čtvrtek se věnujeme dětem ze základní školy.

• V pondělí a ve čtvrtek chodí cvičit i ženy a to jak ty mladší, co mají zažitý aerobik, tak i ty starší, které dávají přednost zdravotnímu cvičení.

• V úterý se věnujeme úplně nejmenším. Jedná se o cvičení rodičů a dětí.

• V úterý se poslední tři roky scházejí zájemci o volejbal.

• V pátek se scházejí výhradně muži.

Výhody členství:

• jednorázový roční poplatek za člena a rok

• jedná se o velkou finanční výhodu oproti jednotlivému placení za hodinové užívání sportovišť!!!

• možnost využívat všechna sportoviště TJ za jeden poplatek

• záruka kvalitního cvičení pod vedením proškolených vedoucích

• o děti je postaráno v rámci cvičení, i při výjezdech na akce, zodpovědnými vedoucími

• dospělí mohou využívat vybavení a prostory tělocvičny

• možné snížení nadváhy, posílení kondice, motoriky a rozvíjení pohybových schopností u dětí

• u dospělých snížení hladiny cholesterolu, krevních tuků, zvýšení kondice a posílení organismu

• pravidelné cvičení pod vedením zkušených je přínosem v každém směru

• zvažte, zda by Vás nelákalo přidat se k nám a udělat něco pro sebe či své děti

Členské poplatky:

• děti do 18 let 250,- Kč / rok

• dospělí 500,- Kč / rok

• v tomto poplatku mají členové zahrnuto pojištění u ČASPV. Děti 50,- Kč a dospělí 100,- Kč

Na koho se obrátit když bych se chtěl přihlásit:

• na kohokoliv z výboru ASPV, jejichž kontakty jsou zde uvedené a nebo na jakéhokoliv člena

• pokud Vás naše nabídka oslovila,

• klidně se přijďte podívat, v uvedených termínech, na kterékoliv cvičení, která vás zaujalo

Všechny děti,které jsou registrované u ČASPV,mají možnost jezdit na soutěže pořádané regionálním centrem. Závěrem bych chtěla říct, že my, rodiče i naše město může být, na naše děti a jejich výsledky, právem pyšné!!!!

Za ASPV sepsala: Helena Vondrášková